Jdi na obsah Jdi na menu

   Poslední březnový trenink klubu SHUS přivítal ve své klubovně rekordní učast co kdy v Uničově byla. Sešlo se 8 hráčů: Petr, Libor, Milan, Roman, Figi, Jenda, Štěpán a Radim.

Turnaj byl odehrán na dvě skupiny s následným playoff, konečné pořadí:
1. Milan (4-0-0)
2. Štěpán (2-1-1)
3. Radim (3-0-1)
4. Figi (2-0-2)
5. Jenda (1-1-2)
6. Libor (1-0-3)
7. Petr (1-0-3)
8. Roman (0-0-4)

Jenda
Jendova forma má i nadále stoupající tendenci, na tomhle turnaji ukázal, že je zcela připraven rozhodovat turnaje i bez náhod. (O tom se přesvědčily hráči na GP v Dobré, kde Jenda získal bronzovou medaily). Na tomhle turnaji, si jasně poradil s Romanem, prohrál s Radimem, a v zápase se Štěpánem nepustil svého soka ani jednou do vedení, konečný vysledek všk pro něj nebyl odměnou, jelikož zápas skončil 6-6. V případě výhry, by se dostal do finále.

Roman a Figi
Nové tváře v SHUS. Roman nadějný mladý hráč a jeho otec Figi k nám od tohohle tréninku dojíždí vlakem až ze Šternberka. Figi, již zkušený hráč, který hrával v Unii po boku Milana Mrvky se vrací na šprtcovou scénu. SHUS oběma jráčům přeje hodně bodů a zážitků v svazu! A také vzkazujeme ostatním týmům, že letos ještě hodláme potrápit nejednoho soupeře.

Futurista Libor
Hráč z Usova, který občas zavítá na naše treninky. Však díky jeho přílišnému sebevědomí se mu na naší půdě moc nedaří, tak snad příště Liby!

Milan nepatří do starého železa!
Milan Mrvka, velice zkušený hráč, který již zanechal hraní na turnajích však předvádí uctyhodné výkony a stále zůstavá největší překážkou našich juniorů k cestě za titulem. Nevíme jestli je to tím, že své soupeře už tak dobře zná, že s nima dokáže hrát co potřebuje, nebo je prostě tak dobrý. že mu zdejší hráči nestačí. Každopádně Milan je stále ESO.

Junioři
Mezi juniory našeho klubu dochází v poslední době k častým výkyvům. Jak Radim, Štěpán nebo Petr dokáží jeden turnaj excelovat, druhý dokáží prohrát na celé čáře. No SHUS přeje ať výkyvy přestanou, aby bylo ke konci sezóny drama.

Řidič Martin
Martin, poslední černý orel v Uničovsko-Střelickém "hnízdě". Na turnajích náš častý zástupce, ovšem Hanáckému poháru se nevěnuje. Letos byl na jednom turnaji, kde měl docela dobré výsledky, ale stále se ukazuje, že ještě potřebuje pár měsíců cviku.