Jdi na obsah Jdi na menu

1. Turnaj Grand prix ve Střelicích

 Dne 5.11.2011 se ve Střelicích uskutečnil první turnaj série GP ve šprtci. Do týmu TJ Sokol Střelice přibylo pár nových hráčů z mužstva DDM Zábřeh, které bylo pro turnaje v letošním roce definitivně zrušeno. Novými hráči v naší soupisce jsou: Martin Pelikán, David Pelikán, Jan Černý, Filip Chyťa, Erik Morong, Michal Žváček a Soňa Korvyniová.

Technickou stránku turnaje a celé zařízení sokolovny měli v režii původní hráči TJSSOSH, byla to první významnější organizátorská práce a nedopadla vůbec špatně, turnaj probíhal ve svižnějším tempu, i když opět nastal problém s rozhodčími, ale nebylo to nic co by se nedalo vyřešit zvýšeným hlasem pana prazidenta.

Teď k samotnému turnaji. Střeličtí hráči do něj nevstoupili nijak dobře, z počátku se trápila většina zástupců našeho klubu. V průběhu turnaje, se ovšem situace zlepšila a někteří hráči dosahovaly dobrých vysledků. V první desítce jsme měli jen jednoho zástupce a tím byl zdaleka nejzkušenější borec Martin Pelikán. Na 11. místě jej následoval místní Štěpán Dvořák shodně se 4,5 body a na 12. místě Erik Morong se 4. 

Turnaj celkově vyhrál Libor Habich (Future) následován Kamilem Anderlem (KSH) a po něm následovaly ještě dva hráči Future a to Pavel Pelikán a Libor Sita. Není tak žádným překvapením, že i týmovou cenu si odneslo právě Future následováno KSH a o 3. se podělili TS Sokol Střelice B.H.C. Dobrá, které připadla medaile, díky lepšímu umístění jejich nejlepšího hráče.

                               fotografie0179.jpg

 

fotografie0180.jpg